Halinów Zakład Komunalny
tworzenie stron
Zakład Komunalny w Halinowie

Zakład Komunalny w Halinowie Sp. z o.o.

Z miłości do wody i środowiska naturalnego

Oferty pracy

wstecz

Zakład Komunalny w Halinowie sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowiska:

  • Brygadzista sekcji montażowej i konserwacji zieleni
  • Monter/konserwator w sekcji montażowej i konserwacji zieleni

Brygadzista sekcji montażowej i konserwacji zieleni

1. Wymagania:
- udokumentowane - minimum 2 - letnie doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku pracy (w firmach wykonawczych lub eksploatacyjnych)
- wykształcenie min. zawodowe, mile widziane kierunkowe,
- czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej, projektów i schematów,
- umiejętności pracy w zespole,
- samodzielność podczas wykonywania powierzanych prac, sumienność, odpowiedzialność za powierzone zadania,
- dobra organizacja pracy,
- wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu instalacji sanitarnych,
- samodzielne wykonywanie instalacji w systemach: uszczelkowych, zaciskowych, gwintowanych, skręcanych, zgrzewanych i montażu armatury,
- umiejętność wykonywania prób i pomiarów instalacji,
- umiejętność organizacji materiałów, sprzętu i narzędzi do montażu,
- możliwa praca w systemie zmianowym,
- prawo jazdy kat. B,
- uprawnienia na koparko-ładowarki oraz ciągniki rolnicze,
- znajomość obsługi komputera – pakiet Office: Word, Excel.

2. Zakres obowiązków
- kierowanie oraz nadzór nad sekcją montażową i konserwacji zieleni,
- kontrola i dozór nad pracami wykonywanymi przez podległych pracowników,
- nadzór nad organizacją pracy podległych pracowników,
- dbanie o efektywność i wydajność pracy podległych pracowników,
- montaż sieci i przyłączy wodociągowych,
- udział w pracach awaryjnych na sieciach wodociągowych,
- wykonywanie prac eksploatacyjnych, konserwacyjnych i remontowych związanych z utrzymaniem systemu dystrybucji wody oraz urządzeń na sieci wodociągowej,
- wykonywanie prac przy budowie i eksploatacji sieci oraz przyłączy wodociągowych,
- wymiana wodomierzy na instalacjach prywatnych,
- realizacja prac związanych z utrzymaniem miejskiej zieleni niskiej i wysokiej,
- przestrzeganie obowiązujących przepisów PPOŻ i BHP,
- nadzór i dbałość o powierzony sprzęt,
- reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
- zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług.

3. To oferujemy:
- stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę w firmie z kilkudziesięcioletnią tradycją,
- możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego,
- nowoczesne narzędzia pracy,
- możliwość skorzystania z atrakcyjnych ubezpieczeń grupowych na życie,
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą, niskooprocentowane pożyczki, itp.),
- kursy zawodowe i szkolenia specjalistyczne.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww. stanowisku prosimy o dostarczenie CV osobiście do Zakładu Komunalnego w Halinowie sp. z o. o. z siedzibą: ul. Józefa Piłsudskiego 77, 05 – 074 Halinów lub drogą elektroniczną na e-mail: biuro@zakladkomunalny.pl do dnia 14.04.2023 roku.

Monter/konserwator w sekcji montażowej i konserwacji zieleni

- prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
- udokumentowane - minimum 2 - letnie doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku pracy (w firmach wykonawczych lub eksploatacyjnych),
- czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej, projektów i schematów.

- wymiana wodomierzy na instalacji prywatnych,

Робота на Комунальному Заводі в Halinów sp. z o. o.
у Відділі Технічного Обслуговування
як: Слюсар/технік з монтажу та обслуговування зелених насаджень

1. Вимоги:
 - мінімальна освіта вітаються професійні, спрямовані,
 - навички командної роботи,
 - самостійність при виконанні доручених завдань, сумлінність, відповідальність за доручені завдання,
 - хороша організація роботи,
- теоретичні та практичні знання в області санітарних установок,
 - самостійне виконання інсталяцій в наступних системах: ущільнювальні, затискні, різьбові, гвинтові, зварні та монтажна арматура,
 - здатність виконувати випробування та вимірювання установок,
- вміння організувати матеріали, обладнання та інструменти для складання,
 - можливість роботи вахтовим способом,
- Водійські права B.

 Ласкаво просимо:
 - досвіду роботи на вищевказаній або аналогічній посаді (в підрядних або експлуатаційних компаніях),
 - читання та розуміння технічної документації, проектів та схем.

2. Обов'язки:
 - монтаж водопровідних мереж та підключень,
 - участь в аварійних роботах на водопровідних мережах,
 - виконання експлуатаційних, профілактичних та ремонтних робіт, пов'язаних з утриманням водопровідної системи та обладнання на водопровідній мережі,
 - виконання робіт з будівництва та експлуатації водопровідних мереж і приєднань,
- заміна лічильників води в приватних приміщеннях,
- виконання робіт з утримання низинних та високих міських зелених насаджень,
- відповідність діючим правилам протипожежного захисту та охорони здоров'я та техніки безпеки,
 - нагляд і догляд за довіреним обладнанням,
 - представлення та піклування про позитивний імідж компанії,
- забезпечення найвищої якості послуг, що надаються.

 3. Ось що ми пропонуємо:
- стабільні умови праці за трудовим договором в компанії з багаторічною традицією,
 - можливість розвиватися та здобувати професійний досвід,
- сучасні інструменти праці,
 - можливість скористатися привабливим груповим страхуванням життя,
 - багатий пакет соціальних пільг від Фонду соціальних пільг компанії (зокрема, співфінансування відпочинку під грушею, кредити під низькі відсотки тощо),
- професійні курси та підготовка спеціалістів.

 Люди, зацікавлені в роботі в позиції, будь ласка, надішліть своє резюме особисто до Zakład Komunalne w Halinów sp. z o. o. з юридичною адресою: вул. Józefa Piłsudskiego 77, 05 – 074 Halinów або електронною поштою: biuro@zakladkomunalny.pl до 14 квітня 2023 року.